Bu haber :21/03/2020 19:15 Tarihinde Eklendi 1921 Kez Okundu

Vali Gürel, KOSGEB desteği ile açılan firmaları ziyaret etti.

Vali Fuat Gürel, Safranbolu'da faaliyet gösteren ve KOSGEB’ten destek alarak işletme kuran ve işletmesini geliştiren girişimcileri yerinde ziyaret etti.

Eya Beauty Clinic sahibi Selin Tokat, Köylü Mehmet Ağa Unlu Mamuller sahibi Fatma Sezen ile Misdik Yapı sahibi İrfan Sefa Erkaya’yı işyerlerinde ziyaret eden Vali Gürel girişimcilerden aldıkları desteği ve alınan destek ile yapılan hizmeti yerinde görerek esnaflarımızla bir süre sohbet etti.

Vali Gürel, KOSGEB’den  destek alarak kendini geliştiren, işletmesini daha teknolojik imkânlara kavuşturan, işini genişleten tesisleri yerinde görmek için esnaflarımızı ziyaret ettik. Devletimiz, kendi işini kurmak isteyenlere ya da mevcut işini büyütmek isteyenlere gerek KOSGEB gerekse diğer kurumlarımız aracılığı İle destekler vermekte. Burada çeşitli programlar var, bu desteklerden faydalanırlarsa kendi işletmelerini geliştirmeleri mümkün. Devletimizin verdiği destek hibe ve krediler ile işletmelerin açılmasını sağlıyor yeter ki fikriniz olsun diyerek, bereketli kazançlar ve hayırlı işler temennisinde bulundu.

Ziyarette Vali Gürel'e, Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ile KOSGEB Müdürü Serhat Saygın eşlik etti.