Bu haber :14/09/2020 17:38 Tarihinde Eklendi 1384 Kez Okundu

Muhtarlardan Kaymakama Sürpriz

İlçemize yeni göreve başlayan kısa bir sürede Safranbolu’da ki tüm kurumlarla yakın temas sağlayan Kaymakam Mehmet Türköz ‘ün doğum günü olması nedeniyle Safranbolu Muhtarlar Derneği bir sürpriz doğum günü kutlaması yaptı.

                Safranbolu Muhtarlar Derneğine iade-i ziyaret yapan Kaymakam Türköz’ün doğum gününü kutlayan muhtarlar kendisine bir tablo hediye etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti belirten dernek Başkanı Şahin Yavuz; “ Kaymakam bey bizlerin kendi bölgelerimizdeki eksiklerle birebir ilgileniyor ve uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Kendisine teşekkür ederiz ve nice güzel başarılı yıllar dileriz” dedi.

                Kaymakam Mehmet Türköz , muhtarlar derneğinin anı defterine şunları yazdı;

“Safranbolu Muhtarlar Derneğini benim için özel bir gün olan doğum tarihimde ziyaret ettim. Öncelikle tüm köy ve mahalle muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim.

                Biz mülki idare amirleri ile  vatandaş ile arasında bir köprü vazifesi gören murtarlarımızdır.  Bizim elimiz , ayağımız, gözümüz ve kulağımızdır. Muhtarlarımız ile birlikte Safranbolu’da 7 gün 24 saat hizmet vereceğiz ve işbirliği yapmaya devam edeceğiz. Bütün muhtarlarımıza selam ve sevgiler sunarım”