19-11-2018 Ali Efe

Bundan önceki makalemde ATOM BOMBASI ETKİSİ GİBİ diyerek, yurdumuzun en ünlü üç Türk yazarı ile dış dünyada en ünlü beş yabancı yazar, ATATÜRK adını ve konusunu  resim ve belgelerle öylesine yazmışlar ki, DURAN CİSİMLERİ HAREKETE GEÇER Ve bütün bundan sonra elaan ATATÜRK’ü bilmemek ve öğrenmemek, astık kaste girer.

            Bu günki makalemizin adına HİDROJEN bombası etkisi gibi uygun bulduk.       

            NEDEN ? : 600 yıllık Osmanların 34. cü padişahı Abdülhamit’in torunu Osman Ertuğrul, 2004 yılında Türkiye televizyonları ve gazetecşlerine gelerek, neşe, güven ve inanç duyguları ile, ATATÜRKÜ şöyle anlatmıştır. AİLEMİZ İÇİN KÖTÜ OLDU AMA, TÜRKİYE KAZANDI, ATATÜRK MUHTEŞEM BİR LİDERDİR. O OLMASAYDI BU GÜN İSTANBUL OLMAZDI. BEN DAHİL BÜTÜN TÜRKLER ONA BORÇLUYUZ. VATANI O KURTARDI CUMHURİYETİ O KURDU. EN İYİ İDARE CUMHURİYETTİR. PADİŞAHLIK-MONARŞİ-HİLAFET-ŞERİAT BUNLARIN HEPSİ GERİDE KALMIŞTIR. ESAS GERÇEKLER LAİKLİĞE VE VATANIN BÜTÜNLÜĞÜNE SAHİP ÇIKMAKTIR. Demiştir.

            Bu gün yurdumuzda maalesef, çok az da olsa, padişahlğı arayanlar bulunuyormuş, işte bir padişah torununun ne dediğini işiterek, artık cumhuriyet, demokrasi laiklik nedir öğrenmiş olsunlar ve bunun etkisinin hidroje bombası etkisi yapmasını ümit ederiz !!!!!!!!!!

            Atatürk yalnızca yurudmuzun değil bütün dünyada eşi emsali görülmemiş bir insan oğludur.Büyürken, okurken üç b inden fazla kitap okuyarak en iyi idareyi gözüne kestirmiş ve en zor hatta olanaksız şartlar içinde ölümğ göze alarak çakışmış, bişze bu güzel cennet vatanı SAĞLAMIŞTIR.

            Devletimiz ve ulusumuz var. Bayrağımız dalgalanıyor. Beş vakit ezanımız okunuyor. Atatürk’ümüzün devrimleri sayesinde yaşıyoruz. Artık bunu bikmeyen kalmamıştır diyoruz. 


Bu yazı 4144 defa okunmuştur.Ali Efe Diğer Yazıları
Çok Okunan Haberler
Köşe Yazarları
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.