Bu haber :17/11/2020 17:49 Tarihinde Eklendi 5182 Kez Okundu

KARORSAN Alt Yapı Yapım İşi Sözleşmesi İmzalandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile KARORSAN Müteşebbis Heyet Başkanlığı sorumluluğu altında yapılacak olan, yaklaşık maliyeti katma değer vergisi dahil 41.300.000. TL olan Karabük Organize Sanayi Bölgesi (Tevsii) alanına ait altyapı yapım işi sözleşmesi KARORSAN Yönetim Kurulu Başkanı Vali Fuat Gürel ile ihaleyi alan NB Biçer İnşaat AŞ. Firma yetkilisi Mertcan Biçer tarafından imzalandı.

Yapım işi sözleşmesi imza töreninde konuşan Vali Fuat Gürel, “Karabük Organize Sanayi Bölgesi (Tevsii) 225 hektarlık genişleme bölgesinde Yol, istinat duvarı, yol drenaj, menfez, atıksu, yağmursuyu, içmesuyu, mekanik ve telekom altyapı şebekesi inşaatlarından müteşekkil altyapı yapım işi NB Biçer İnşaat AŞ. Firması tarafından 30.11.2022 tarihine kadar tamamlanacak. Noter huzurunda gerçekleştirdiğimiz sözleşme  imza töreninin ardından 5 gün içinde yer teslimi yapılacak ve ilgili firma tarafından işe başlanacak. Alt Yapı yapım işinin KARORSAN Bölgemizde faaliyet gösteren işletmelerimize hayırlı olmasını diliyorum.

Başta bu imkanları sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep  Tayyip Erdoğan’a ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank’a şükranlarımızı sunarken Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Sayın Ramazan Yıldırım’a ve Bakanlık yetkililerine teşekkür ediyorum. Ayrıca Milletvekillerimize de ilimize yapılan yatırımlardaki gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından KARORSAN Altyapı Yapım İş Sözleşmesi KARORSAN Yönetim Kurulu Başkanı Vali Fuat Gürel, Müteşebbis Yönetim Kurulu üyesi Cenk Gedikoğlu ve firma yetkilisi Mertcan Biçer tarafından imzalandı.